Energy Billionaire

Energy Billionaire

Energy Billionaire - гра для справжніх захисників природи. В Долині електростанцій дев'ять різних ділянок - це поклади унікальних поновлюваних джерел енергії. Сонце, вода, вітер, газ, вугілля, нафта і багато інших природних ресурсів використовуються для будівництва заводів із виробництва, збирання і продажу чистої енергії.

Одне з найбільших винаходів людства - електрика, тому що без неї неможливо уявити сучасне життя. Водночас цей ресурс - дуже специфічний продукт. Його головна характеристика - збіг часу виробництва і споживання. Накопичення енергії складне і вкрай обмежене. Не чекайте слушних умов для використання, важливе розуміння «тут і зараз»!

Раніше виробництво енергії могло завдати шкоди навколишньому середовищу, але тепер, з розвитком нових технологій, цього можна уникнути. Тому головна мета кожного гравця - зберегти планету і вберегти природу від шкідливих викидів в навколишнє середовище. У Energy Billionaire кожен може стати справжнім енергетичним магнатом і допомогти світу знайти гармонію!

Особливості:

  • Будуйте унікальні електростанції на дев'яти різних майданчиках.
  • Наймайте робітників, щоб збільшити свій дохід і виробляти ще більше електроенергії.
  • Якщо ви хочете отримати більше прибутку, відстежуйте зміни в режимі індексу ефективності та приймайте правильні рішення щодо її збільшення.
  • Оновлюйте свої електростанції! Для цього вам знадобляться креслення, які можна знайти на сайтах або замовити в Науковому центрі. Деякі з них дуже рідкісні, тому знайти їх буде непросто! Але ви завжди можете відвідати внутрішній магазин і купити відсутній шматочок пазла.
  • Запросіть своїх друзів з Facebook пограти разом! Наймайте їх робочими на свої електростанції і даруєте їм подарунки! Змагайтеся в кількості виробленої енергії й дізнавайтеся, хто стане справжнім магнатом!
  • Виробництво якомога більшої кількості енергії й використання функції “Перероблювання” - збільшує ваш дохід вдвічі!
  • Збирайте святковий прибуток за допомогою сучасних накопичувачів енергії!
  • Беріть участь в «Торговому дні», продавайте свої електростанції і отримуйте акції. Не бійтеся ризикувати! Тільки так можна побудувати сучасні електростанції й виробляти екологічно чисту електроенергію.

Допоможіть природі і людству жити в гармонії!

Контакти
PP Multimedia Ltd.
Company Number: 119338
Address:
56 prosp. Mira,
14005,
Ukraine

Залишилися питання?