Elementix

Elementix

Доторкнися до зірок, в головоломці Elementix можливо все!

Розпочни подорож із підводного світу з його яскравими рибками, грайливими медузами, швидкими морськими кониками і гігантськими китами. Прогуляйся барвистими лугами зеленого світу або насолоджуйся фантастичними пейзажами фіолетового світу. Помилуйся неймовірними заходами і світанками в червоному світі або відкрий для себе щось нове серед просторів космосу.

Логічна гра Elementix представляє 200 захопливих рівнів з неймовірними пригодами та несподіваними зустрічами.

Тільки наверх, до нових відкриттів - головний девіз Elementix! Подорожуйте вгору по ігровій карті та відкривайте нові локації з проходженням кожного нового рівня.

Вам необхідно переміщати ігрові фішки на їх бази, роблячи якомога менше кроків для проходження рівня. Переміщати фішки можна тільки вертикально або горизонтально, але не по діагоналі. Кілька ігрових фішок можуть бути розміщені в один ряд, і якщо одна з них переміщується, переміщується весь ряд.

Особливості:

  • 200 захопливих рівнів в п'яти дивовижних світах. І це лише початок!
  • Немає обмежень за часом! Грайте в зручному для вас темпі, продумуйте кожен крок і насолоджуйтеся барвистим дизайном!
  • Подорожуйте барвистими ландшафтами ігрової карти від найвіддаленіших морських глибин до безкрайніх просторів космосу. І дізнавайтеся, що далі?
  • На кожному рівні вас чекають несподівані зустрічі з різними мешканцями Elementix, які будуть заважати вам виконувати завдання. Вовки, єноти, лисиці, кажани, павуки й навіть гриби. Тут є всілякі перешкоди!
  • Для проходження кожного рівня тобі дається певна кількість кроків. Чим менше ходів буде витрачено, тим більше очок отримаєш. Також морква видається за успішне проходження рівня.
  • Бустери Bomb і Undo допоможуть пройти рівень. Використовуй їх в найбільш безвихідних ситуаціях!
  • Нічого спільного зі стихійними лихами. Виверження вулкана, падіння метеориту або шматка льоду блокують проходження рівня. Будь обережним!
  • На складі можна обміняти моркву на бустери. Крім того, моркву можна купити за справжні гроші.
Контакти
PP Multimedia Ltd.
Company Number: 119338
Address:
56 prosp. Mira,
14005,
Ukraine

Залишилися питання?