EcoBalance

EcoBalance

Колись у холодному світі самотньої планети народилося сонце. І все стало яскравим і барвистим. Це початок нашої історії - казки про світ EcoBalance.

Сонце було самотнім і не мало друзів, тому вирішило відправитись у подорож. Воно покинуло домівку та незабаром у нього з'явилося троє друзів. Коли всі вони зустрілися, відбувся справжній "еко-бум!". Це стало початком еволюційного ланцюга - народилася квітка.

Минув час, і квіти перетворилися на гусінь. Персонажі стикалися з різними перешкодами - змія намагалася перекрити їм шлях вперед, торнадо викрадали найсильніших своїм могутнім ударом, а землетруси створили справжній безлад, рухаючи все навколо.

Ще один щасливий день - народився птах, символ нестримного прагнення до життя і свободи. Птахи мудрі, бо знають, що вони є лише частиною еволюційного ланцюга, тому й створили людину

Здавалося, еволюція закінчилася. Але ні. Люди - великі мрійники, що хочуть пізнати Всесвіт та відкрити нові планети. У EcoBalance їх три, але кожна з них унікальна!

Люди вирішили, що за мрію варто боротися, зібрали екіпаж і нетерпляче чекали на ракету. Й дійсно вирушили в космос, щоб зіткнутися з новими пригодами на інших планетах! Інопланетяни боялися людей, бо думали, що вони, блукаючи Всесвітом та заселяючи інші планети істотами зі своєї рідної планети, знищать їх. Тому почали красти людей і виводити гуманоїдів під прикриттям. Але прибульців можна перемогти. Як? Грай та дізнавайся!

Контакти
PP Multimedia Ltd.
Company Number: 119338
Address:
56 prosp. Mira,
14005,
Ukraine

Залишилися питання?