Портфоліо

Crashy cops

Crashy cops

Це саме те, що ви шукали! Гонки, швидкість, адреналін - у Crashy Cops є все!Запустити двигун, наздогнати порушників і розбити їх на своєму автомобілі.

Crashy Cops - це гра для справжніх сміливців і любителів гострих відчуттів!

Детальніше
Bottle Flip 3D

Bottle Flip 3D

Вам потрібно перегорнути пластикову пляшку в захоплюючій аркадній грі Bottle Flip 3D! Зробіть це стрибком або навіть подвійним перевертанням.

Як? Просто натисніть на екран у потрібний момент і стрибніть!

Детальніше
EcoBalance

EcoBalance

Колись у холодному світі самотньої планети народилося сонце. І все стало яскравим і барвистим. Це самий початок нашої історії - казки про світ EcoBalance.

Сонце було самотнім і не мало друзів, тому вирішило відправитись у подорож. Воно покинуло домашню камеру і незабаром у нього з'явилося три друга. Коли вони зустрілися разом, то відбувся справжній "еко-бум!" Це стало початком еволюційного ланцюга - народилася квітка.

Детальніше
Arena TCG

Arena TCG

Зберіть 30 унікальних карт, зіграйте з героями в доповненій реальності та станьте чемпіоном Арени!

Детальніше
Jelly Flop

Jelly Flop

Час розважитися!

Ви кубик жовтого желе. Стрибайте зі сходів на сходи і збирайте кристали. Відкривайте нові рівні, долайте перешкоди та остерігайтеся прірви. Jelly Flop - це нескінченна аркадна гра в стилі гіперказуал. Тут ви знайдете все, що так любите.Це енергія та драйв, тремтяче желе та яскраві кольори, місії, подарунки та кристали.

Прийшов час желейних пригод! Вперед!

Детальніше
ATB arena

ATB arena

Хочеш бути найкрутішим? Непереможним ватажком команди Героїв?

Збирай колекцію з 32 унікальних карток, оживи героїв у мобільному додатку ATB Arena та долучайся до гри. Стань чемпіоном Арени!

Детальніше
Контакти
PP Multimedia Ltd.
Company Number: 119338
Address:
56 prosp. Mira,
14005,
Ukraine

Залишилися питання?